Новини » Політика 23 лютого, 2018, 23:35
Євроінтеграція України перетворилася на догму та релігію, – Кость Бондаренко
ZIK
ZIK

Україна у перемовинах з міжнародними партнерами абсолютно неспроможна домовитися і виконати гарантовані нею зобов’язання.

Таку думку висловив голова правління Інституту української політики Кость Бондаренко в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ -проти!» на телеканалі ZIK.

Експерт назвав кілька причин, чому до України так прохолодно ставляться на різних самітах міжнародних зустрічей вищого керівництва,

«Передусім проблема в тому, що реформи та всі зміни в Україні робляться тільки для того, щоб прозвітувати перед міжнародними партнерами, а не перед громаддями України.

Влада прагне поставити чергову галочку за успішні чи бодай якість перемовини, а потім перейти до обговорення наступного траншу кредиту», – зауважив Бондаренко.

Друга проблема в тому, продовжує експерт, що євроінтеграція України перетворилася на догму та релігію, і фактично замінила комунізм.

«Раніше у нас була релігія комунізму, яка перетворилася на догму. Вона зникла у 1991 році після отримання незалежності, але вакуум від неї залишився і згодом заповнився ідеєю євроінтеграції, яка також стала догматичною», – проаналізував експерт.

Також однією не менш важливою проблемою є ставлення більшості українців до Європи.

«У більшості українців є споживацьке ставлення до Євросоюзу та євроінтеграції. Мовляв, прийдемо у Європу – і нас там нагодують та зігріють.

І остання головна проблема в тому, що з Україна як сторона перемовин є абсолютно недоговороздатною. Наприклад, коли Президент України приїздить у Брюссель і йому ставлять якісь завдання, то через півроку він звітує, що домовленості не виконанні, однак пропонує зустрічні. А потім ще через півроку приїздить і каже, що попередні домовленості не виконані, а натомість знову пропонує нові», – зазначив Кость Бондаренко.

Читайте також: ЄС припинив шість програм з Україною через затримки в їх імплементації

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:29 :29