субота, 24 лютого, 2018, 2:10 Політика
Влада вкрала відчуття надій і перспектив, – Доній
ZIK
ZIK

Влада вкрала в українців відчуття надій і перспектив. Вона прийшла на патріотичних гаслах і продовжує ними користуватися. Тепер не відомо за кого голосувати, якщо патріотичні гасла можуть бути використані для того, аби прийти до влади і красти.

Про це політолог Олесь Доній заявив в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«Найгірше, що вкрала нинішня влада, це відчуття надій і перспектив. Не було ілюзій щодо режиму Януковича ні ти хто голосував за нього ні в ти, хто проти. Те що це бандитська проросійська влада розуміли всі. Нинішня влада прийшла на патріотичних гаслах і продовжує ними користуватися. Є небезпека, що люди можуть не усвідомити, де межа між добром і злом і втрачається надія на будь-що. За кого тоді голосувати, якщо будь-яке патріотичне гасло може бути використане для того, аби просто накрасти і люди стануть біднішими», – розповів політолог.

Також пан Доній розповів історію, яка його найбільше вразила на конференції у Польщі.

«Нас хвалили поляки, що ми взяли участь у трьох революціях. А потім став старший поляк і запитав, де наші перемоги. Ніхто не наважився відповідати», – сказав гість програми.

Також у відповідь на тезу, що корупція є всюди і тому нам не варто виносити сміття з хати він зауважив, що так і є, але бідні не всі країни.

«Україна перетворилась на найбіднішу країну. І варто зрозуміти, що з нинішньою владою вона і буде найбіднішою. Питання в тому, чи приведемо ми іншу владу, чи нам знову використають для того, аби посісти владні кабінети і знову красти. Тому нам слід навчитися розбиратися в політиках», – переконаний Олесь Доній.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 11:29 :59