субота, 24 лютого, 2018, 6:00 Події
Українські танкісти на Яворівському полігоні навчаються за стандартами НАТО

На Яворівському полігоні у Львівській області українські військовослужбовці 14-ої окремої механізованої бригади переймають канадський досвід застосування танкових підрозділів в боях.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Результат пошуку зображень за запитом "фото Яворівський полігон"

Тактичні навчання із застосуванням танків проводять канадські інструктори. До процесу навчань не втручаються, але стежать і після відбувається спільне обговорення. Українські танкісти отримують конкретні поради. Згідно зі стандартами НАТО, в одному взводі задіють чотири танки, в українській армії – три.

«Особливість канадської армії в тому, що вони піклуються про безпеку людей. У них все сконцентровано на тому, щоб забезпечити найбільшу охорону, щоб було менше втрат. Багато в чому подібності в нашій тактиці і їх, а різниця в наступальних діях. Ми йдемо в бойову лінію, а вони певними стрибками переміщаються, працюють, як піхота», – розповів військовий інструктор, український військовослужбовець Віталій Голуб..

Зазначається, що цього року вперше українські військовослужбовці повноцінним армійським підрозділом у складі НАТО візьмуть участь у військових навчаннях на полігоні Сухопутних військ США в Німеччині.

Нагадаємо, нещодавно президент України Петро Порошенко затвердив план навчань на 2018 рік. Глава держави підписав закон, який дозволяє допуск іноземних військових на територію України. Таким чином, в Україні цього року відбудуться п’ять великих військових навчань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 09:07 :10