Новини » Політика 24 лютого, 2018, 22:40
У Саакашвілі назвали нонсенсом звернення ГПУ до Нідерландів

Адвокат лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький вважає нонсенсом направлення Генпрокуратурою України доручення правоохоронним органам Нідерландів з проханням взяття у Саакашвілі зразки голосу.

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Як можна робити такі заяви і запити, якщо взяття зразків голосу – це допоміжна додаткова процедура, яка застосовується, коли проводиться експертиза. А експертизу вони завершили і самі говорили про те, що є висновок експертної установи при СБУ, що 28 грудня 2017 року експертиза завершена і вона підтвердила справжність розмови між Курченком і Дангадзе», – сказав адвокат.

Чорнолуцький зазначив, що експертиза інституту СБУ була, на думку захисту Саакашвілі, сфабрикована і проведена з великою кількістю порушень, а головне – не була досліджена можливість монтажу аудіозапису.

Адвокат вважає, що взяття зразків голосу, коли немає інших слідчих дії і експертиз, є нонсенсом.

Чорнолуцький зазначив, що погоджуватися на таку процедуру чи ні – це особисте право Саакашвілі.

«З точки зору процесуальних прав і дій це вже виглядає і буде виглядати незаконно», – підкреслив він.

Як повідомлялося, 24 лютого заступник генпрокурора України Євген Єнін повідомив про направлення до Голландії міжнародно-правового доручення, в рамках якого голландській владі пропонується відібрати у Саакашвілі зразки його голосу.

Читайте також: Саакашвілі заявив, що його хочуть вбити та назвав ім’я замовника

5 грудня 2017 року генпрокурор Юрій Луценко виступив зі звинуваченням на адресу Міхеіла Саакашвілі в отриманні від бізнесмена-втікача Сергія Курченка грошей на свою діяльність в Україні. Це Луценко доводив, демонструючи аудіозапис нібито розмови між Курченком і Саакашвілі. 

Читайте також: Семен Семенченко: Коли ми приїхали до маєтку Луценка, зрозумів, якими ми були ідіотами

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 11:28 :22