субота, 24 лютого, 2018, 4:30 Політика
Світлана Заліщук: Уповільнення євроінтеграції забирає нашу геополітичну нагоду
ZIK
ZIK

З однієї сторони, уповільнення євроінтеграції забирає геополітичну можливість України. А з іншої – послаблює спроможність бізнесу та добробут українців.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат України Світлана Заліщук.

Ведучий програми зазначив, що у 2017 році Угода про асоціацію України з ЄС була виконана лише на 41%. Найбільш провальні напрямки – охорона здоров’я, державні закупівлі, наука та митні питання. Відтак, ведучий програми запитав у народної депутатки, про що це може свідчити та якими будуть наслідки для України. На що Світлана Заліщук відповіла:

«Наслідки для нас – це уповільнення нашої інтеграції та послаблення спроможності нашого бізнесу завойовувати європейський ринок. Ви сказали про ті галузі, де найменше реалізоване європейське законодавство. Зокрема, якщо подивитися на розвиток транспортної галузі, охорони здоров’я та науки, то це те, де працює дуже багато лобістів, які на рівні парламенту блокують та уповільнюють те, чи інше законодавство, яке їм не вигідне.

Але все це буде відображатися на спроможності людей і на спроможності українського бізнесу, але аж ніяк не на спроможності тих, хто сьогодні при владі», – зауважила Світлана Заліщук.

Гостя програми вважає, що з однієї сторони таке уповільнення євроінтеграції забирає геополітичну можливість України.

«А з іншої – послаблює спроможність бізнесу та добробут українців»,– додала Заліщук.

Читайте також: Нардеп Заліщук назвала, кого підтримає Захід на наступних президентських виборах

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 16:14 :26