субота, 24 лютого, 2018, 0:45 Політика
Шкрум: Про Будапештський меморандум говорить міністр Канади, але мовчить Порошенко
ZIK
ZIK

Про Будапештський меморандум на Мюнхенській конференції говорить українка на посаді міністра закордонних справ Канади, але жодним словом про Будапештський меморандум сьогодні не згадують Клімкін та Петро Олексійович Порошенко.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ – проти!» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Альона Шкрум.

За словами народної депутатки, важливою помилкою України є те, що у певній мірі держава відійшла від Будапештського меморандуму.

«Також нашою помилкою є те, що ми не змусили Президента згадувати про Будапештський меморандум хоча б у своїх публічних промовах. Адже Будапештський меморандум – це гарантії, за які ми віддали увесь свій ядерний арсенал.

Про нього на Мюнхенській конференції говорить українка на посаді міністра закордонних справ Канади, але жодним словом про Будапештський меморандум не згадують Клімкін та Петро Олексійович Порошенко. «Батьківщина» про це говорить вже три роки», – наголосила гостя програми.

Окрім того, Альона Шкрум прокоментувала можливе об’єднання «Батьківщини» та «Самопомочі»:

«Закон про реінтеграцію Донбасу був ініційований саме «Батьківщиною» та «Самопоміччю». Ми разом його напрацьовували. Але рік він лежав у парламенті, рік нас називали «рукою Кремля» і нічого не рухалося. Та рівно до того моменту, коли Президента змусили подати свій законопроект.

Щодо потенційного об’єднання «Батьківщини» та «Самопомочі», то так, ми готові. Більше того, ці розмови вже зараз йдуть. Ми готові до того, щоб опозиція була об’єднаною. Це не означає, що ми підемо однією партією, або одним блоком, але у нас є стратегічна мета – змінити клептократичну владу»,– заявила Альона Шкрум.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 00:04 :17