Новини » Політика 24 лютого, 2018, 22:35
Поки Порошенко – Президент, йому вигідні дострокові вибори, – нардеп
ZIK
ZIK

Поки Петро Порошенко є Президентом йому вигідні дострокові парламентські вибори, тому що він має адмінресурс і може набрати 15%. Порошенко розуміє, що якщо він програє президентські вибори, то на парламентських йому вже нічого робити.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Лещенко.

«Є гра, в якій Порошенко зараз намагається знайти своє місце. З одного боку, поки він є Президент йому вигідні дострокові парламентські вибори, тому що він все ще має адмінресурс, його ще бояться олігархи і він може набрати 15%, наприклад. І потім йти на президентські вибори», – зазначив нардеп.

За його словами, Петро Порошенко розуміє, що якщо він програє президентські вибори, на парламентських виборах після цього йому вже нічого робити. Тому можливо він в певний момент подумав, що варто їх переставити місцями, зробити спочатку парламентські, а потім президентські вибори. 

«Це дуже райдужно виглядає. Але я думаю він розуміє, що і на цих парламентських дострокових виборах йому нічого не світить. Суспільство втомилося від Порошенка, його генерального прокурора, його міністрів та корупціонерів, які обсадили всі державні потоки. Якщо він програє парламентські вибори зараз, на президентських його вже не буде серед кандидатів. Він може навіть не висуватися», – переконаний Лещенко.

Лещенко вважає, що це ризикована гра з високими ставками. Він додає, що ризик залишається, що Президент може слідувати цьому сценарієві і зробити дострокові парламентські вибори, але для цього треба терміново вживати заходів. 

«Треба оголошувати, що начебто коаліція розвалюється, що начебто немає голосів, оголошувати, що прем’єра зняли. І йти за цим сценарієм до кінця, щоб встигнути провести ці вибори наступної осені. Але щоб стигнути до осені треба почати вже зараз. Я не переконую, що він тут буде мати достатньо союзників, бо »Народному фронту», наприклад, це не дуже потрібно, тому що якщо вони зараз підуть на вибори вони все втратять», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 12:46 :32