субота, 24 лютого, 2018, 3:15 Політика
На Заході критикують внутрішні процеси України, – Піонтковський
ZIK
ZIK

Захід вважає, що Україна розвивається надто повільно. Міжнародні партнери наголошують на тому, аби українці боролися проти хабарництва та створили Антикорупційний суд.

Про в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив російський політолог Андрій Піонтковський.

«Світовим обличчям, яке відстоює українські проблеми, є Курт Волкер. Його думка стосовно Кремля доволі жорстка і однозначна. Чесно кажучи, до підписання закону про окуповані території, позиція Волкера виглядала більш проукраїнською, аніж заяви Порошенка та інших представників влади», – зауважив гість програми.

Політолог підкреслює: неправильно дорікати Заходу у послаблені підтримки України.

«Зважаючи на увагу США, я б не став говорити про відсутність чи послаблення підтримки. Водночас Захід активно критикує внутрішні процеси України. Зокрема, це стосується боротьби проти корупції», – коментує експерт.

Андрій Піонтковський додає: США та Європа хочуть, щоб в Україні створили Антикорупційний суд.

«Багато американців, серед них і мої друзі, висловлюються негативно стосовно темпів розвитку внутрішніх економічних реформ в Україні. Серед різноманітних проблем держави вони виокремлюють і питання боротьби проти корупції, а також потребу створення Антикорупційного суду», – додає гість ефіру.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 23:23 :37