субота, 24 лютого, 2018, 0:28 Світ
МЗС Росії відхрестився від 400 кг кокаїну з посольства РФ в Аргентині

Міністерство закордонних справ Росії прокоментувало повідомлення про те, що в школі при посольстві РФ в Аргентині правоохоронці виявили майже 400 кг наркотиків.

Про це повідомляє «Сьогодні».

У заяві зовнішньополітичного відомства РФ йдеться, що це нібито була спільна операція правоохоронних органів Аргентини і Росії щодо припинення каналу поставки великої партії кокаїну на європейський ринок.

За запевненням російських дипломатів, вантаж виявили готовим до відправлення ще півтора роки тому в шкільно-житловому комплексі посольства і належав він співробітнику техскладу установи у якого

вже закінчилось на той час відрядження.

Прес-секретар МЗС Марія Захарова спробувала спростувати повідомлення ЗМІ про те, що вантаж міг би бути відправлений по дипломатичних каналах і запевнити що, журналісти не знають «механізму і порядку направлення диппошти, зміст якої визначається, зрозуміло, не технічним персоналом представництва».

«Здивовані, як ця тема висвітлюється «експертами», деякі з них домовилися до того, що даний випадок «кидає тінь» на наше диппредставництво. Все з точністю до навпаки: успіх цієї операції був забезпечений саме ефективними діями російського посла і дипломатичного персоналу», – пафосно заявила Захарова.

Втім, користувачі соцмереж скептично сприйняли повідомлення російського МЗС.

Російський журналіст і публіцист, блогер Аркадій Бабченко провів паралелі між постачанням наркотиків і святкуванням «дня захисника вітчизни» в Росії, припустивши, що партія кокаїну все-таки добралася до Росії.

01_20

Інші користувачі соцмереж провели аналогії з анексією Криму і заявами президента РФ Володимира Путіна про те, що захоплення українського півострова здійснювала місцева «самооборона», яка купила уніформу російського зразка у військторзі, а також окупацією частини Донбасу і заявами господаря Кремля про те, що «нас там немає».

02_06

«Іхтамнет. Тим більше що в Аргентині кокс можна купити в будь-якій аптеці», – іронізують користувачі соцмереж.

03_04

04_02

Читайте також: Пізнаю тебе, Мордор: Росія повеселила мережу «святкуванням» Масляної

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 13:03 :35