Новини » Політика 24 лютого, 2018, 2:50
Міграція є світовим трендом – Верещук
ZIK
ZIK

Зазвичай поляки виїжджають на заробітки у Німеччину та Великобританію. У той час українці приїжджають на місця громадян Польщі. Відтак, можна стверджувати про те, що трудова міграція є світовим трендом.

Про в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявила директор Центру Балто-Чорноморських досліджень Ірина Верещук.

«Протягом 70 років ми мали єдину тоталітарну родину. Не треба говорити про те, що тепер всі маємо бути однаковими. Всі ми різні! У двадцять першому столітті люди активно боряться за це право», – коментує гостя програми.

Директор Центру Балто-Чорноморських досліджень звертає увагу на те, що міграція не несе загрози, якщо в країні відбувається приріст населення.

«Насправді міграція є світовим трендом. Нічого страшного у цьому процесі нема, якщо є достатній приріст населення. Це може бути за двох умов. Перша: коли народжуваність перевищує смертність. А друга за умов, якщо на заміну громадянам країни приїжджають іноземці. Ми займаємо місця поляків. А от хто приїде на наші? Я вважаю, що це відкрите питання», – говорить експерт.

Верещук зазначає: те, що люди подорожують є позитивним фактором. Адже їх велика частина таки повертається в Україну, маючи багатий досвід.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-27 00:12 :11