субота, 24 лютого, 2018, 22:10 Політика
Лещенко: Луценко хоче бути прем’єр-міністром
ZIK
ZIK

Юрій Луценко рекламує себе на телебаченні з метою залишити крісло Генпрокурора. Воно тягне вниз його рейтинг. Луценко хоче перейти на посаду прем’єра.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Лещенко.

«Розміщення роликів з рекламою Генпрокуратури це хабар високопосадовій особі, яка є при виконанні обов’язків. За цим фактом мало б бути відкрите кримінальне провадження. Це навіть подвійний подарунок, тобто того, хто зробив ролик і тих хто розмістили. Також є варіант, що пан Луценко викручує руки власникам телеканалів, аби вони розміщували ролики безкоштовно як соціальну рекламу. А це ж не соціальна реклама. Те, що є в роликах це типова корупція, як це було в часи Кучми. Мені смішно, що Кучма виховав цю еліту і ці учні в дрібницях повторюють те саме. Тоді вони це критикували, а зараз вони це все виконують», – відзначив пан Лещенко.

Народний депутат нагадав, що в часи Кучми на білбордах було багато соціальної реклами, звідси пішла практика під цією вивіскою рекламувати певного політика.

«Так само робить Луценко, він рекламує себе з метою залишити крісло Генпрокурора. Воно його обтяжує і тягне вниз його рейтинг. Луценко хоче перейти на посаду прем’єра. Він хоче далі використовувати політику для власних бізнесових і політичних цілей. Чи вийде йому це зробити, не знаю, бо є прем’єр, який працює і не збирається йти з посади», – переконаний Сегій Лещенко.

Читайте також: Семен Семенченко: Коли ми приїхали до маєтку Луценка, зрозумів, якими ми були ідіотами

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 12:05 :56