субота, 24 лютого, 2018, 1:55 Суспільство
Грищенко: Україна потребує відновлення професіоналізму в усіх сферах
ZIK
ZIK

Щоб українська держава мала майбутнє, все громадянське суспільство – від вищого політичного керівництва і до дипломатичного корпусу та військових, повинне підвищувати свій професіоналізм.

Таку думку висловив міністр закордонних справ України у 2003-2005, 2010-2012 роках Костянтин Грищенко в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ -проти!» на телеканалі ZIK.

Костянтин Грищенко певен, що українцям слід подумати про відновлення професіоналізму загалом: і професіоналізму влади, і чиновників, яких так ненавидить суспільство.

«Якщо пригадати, то саме чиновники керували відновленням економіки і її проривом у Японії, Кореї, Тайвані. Їхні олігархи отримували вказівки саме від чиновників, куди спрямувати свої гроші, виходячи із суспільного інтересу», – зауважив Грищенко.

Відтак, визнає фахівець, Україні потрібен професіоналізм від вищого політичного керівництва і до дипломатичного корпусу та військових. Також професійність мають демонструвати і бізнесмени, і журналісти, і все громадянське суспільство.

Що ж до еміграції українців, додає експерт, то не варто перебільшувати проблему, а натомість придивитися до Люксембургу та італійців, які проживаючи там у 4-5 поколінні, але досі зберігають сильний зв’язок з Італією.

«Із українцями в еміграції обов’язково потрібно працювати, навіть не розраховуючи на те, що вони повернуться в Україну. Адже це наші люди, які можуть стати найкращими лобістами України, якщо ми будемо давати їм таку можливість. І саме у мобілізації усіх ресурсів – і політичних, і військових, і духовних, вирішення усіх проблем держави», – підсумував Костянтин Грищенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 10:16 :25