субота, 24 лютого, 2018, 12:19 Спорт
Фін Ійво Нісканен виграв лижний марафон на 50 км ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018

На ХХІІІ зимових Олімпійських ігра-2018, що завтра завершаться у Пхьончхані (Південна Корея), сьогодні, 24 лютого, відбувся лижний марафон на 50 кілометрів серед чоловіків.

Фін Нісканен виграв найпрестижнішу марафонську гонку в лижному спорті / Reuters

Золоту медаль олімпійського чемпіона Пхьончхану-2018 у найпрестижнішій лижній гонці завоював Ійво Нісканен з Фінляндії. Зазначимо, що це перша золота медаль фінів на цьогорічних олімпійських змаганнях у Південній Кореї. Раніше у них було тільки чотири бронзові нагороди.

Як повідомляє офіційний сайт змагань, дистанцію марафону спортсмен із Суомі подолав за 2 години 08 хвилин 22.1 секунди. Протягом другої половини дистанції він змагався з Олександром Большуновим з команди Олімпійських атлетів із Росії, але трохи більш ніж за кілометр до фінішу пішов в атаку і виграв у суперника 18,7 секунди.

У боротьбі за бронзу ще один росіянин Андрій Ларьков обігнав канадця Харвея і норвежців Сундбю та Холунда, які йшли з ним в одній групі. Відставання Ларькова від переможця склало 2 хвилини 37,5 секунди.

Українець Олексій Красовський посів 50-е місце, подолавши дистанцію за 2 години 25 хвилин 36.4 секунди з відставанням від чемпіона в 17 хвилин 14,3 секунди.