Новини » Політика 24 лютого, 2018, 3:00
Бужанський: Маємо голосувати за тих, хто обіцяє нам важку роботу
ZIK
ZIK

Українці повинні голосувати за тих політиків, які пообіцяють їм складну роботу, а не низькі тарифи та великі пенсії. Адже у світі немає нічого безкоштовного.

Таку думку висловив вільний гість Макс Бужанський в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ -проти!» на телеканалі ZIK.

«Нам, українцям, потрібна тільки «вудка», якою має стати достойна робота. Але влада нам не дає цієї вудки, як і риби, а тільки розповідає про це», – зауважив Бужанський.

Він зауважив, що в держави вкрадено велику кількість грошей, які не надходять до нашої економіки, і за які не будуються заводи та підприємства. Але чому?

«Ті люди, які вкрали гроші в держави, також не уявляють, що з ними робити, і як має виглядати ця «вудка». Українці так вимагали нових обличь, що навіть не помітили, що за цими новими обличчями взагалі нічого немає.

Багато хто з них ніколи ніде не працювали. Це випадкові люди, які так само випадково опинилися при владі. А тому навіть вкравши гроші, вони їх заховали, бо не знають що з ними робити», – пояснив активіст.

Відтак, кожному українцю потрібно дуже уважно дивитися, за кого він голосує. І якщо політик принаймні розуміє, що він говорить, то його варто послухати, якщо ж ні – то не потрібно вірити його обіцянкам.

«Ми повинні голосувати за тих політиків, які пообіцяють нам складну роботу, а не низькі тарифи та великі пенсії. Адже у світі немає нічого безкоштовного. Тому голосуймо за того, хто пообіцяє нам складну роботу, а потім подивимося, чи зможе він нам її дати!», – закликав Макс Бужанський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 03:22 :39