п'ятниця, 23 лютого, 2018, 18:37 Економіка
Здобули чи перемогли: Укрзалізниця підписала угоду з General Еlectric Transportation

Підписання угоди між американською компанією General Еlectric Transportation та Укрзалізницею є важливим кроком для України.

Про це під час підписання угоди між ПАТ «Укрзалізниця» та компанією General Еlectric Transportation, що передбачає модернізацію локомотивного парку та поставку нових локомотивів, заявила посол США в Україні Марі Йованович, повідомляє Укрінформ.

«Це насправді велика перемога не тільки для Укрзалізниці та General Еlectric Transportation, але також це перемога для України та США, тому хотілося б вас привітати. Цей проект став можливим завдяки нашим лідерам, нашим керівникам на найвищому рівні, Президента Порошенка, який безпосередньо працював з президентом США Дональдом Трампом. Застосування американських технологій для трансформації української залізниці, ми вважаємо, дасть поштовх всій економіці. Це також створить сотні нових робочих місць», – сказала посол.

Вона зазначила, що модернізація залізниці – це шлях до розширення експорту товарів.

«Модернізація залізниці – це шлях до розширення експорту сільськогосподарських товарів. Ми вважаємо, що Україна отримає великі переваги в найближчі десятиліття, від того що GE приходить в Україну. Ця угода дає важливий меседж всьому світу, що Україна змінює спосіб введення бізнесу», – сказала вона.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 01:16 :04