Новини » Політика 23 лютого, 2018, 0:02
Єнін: ГПУ повинна інколи приймати непопулярні рішення

Заступник генерального прокурора Євген Єнін прокоментував звільнення від кримінальної відповідальності екс-міністра фінансів Юрія Колобова за клопотанням ГПУ і заявив, що прокуратура інколи повинна приймати непопулярні рішення.

Про це він розповів в інтерв’ю одному з телеканалів, – повідомляє Українська правда.

«Зазначений фігурант лежить поза межами моєї компетенції, тим не менш можу відзначити, що органи прокуратури насамперед мають стояти на стороні закону і інколи приймати достатньо непопулярні рішення», – вважає Єнін.

Він зазначив, що якщо термін притягнення до відповідальності за конкретний злочин витік, «відповідно треба приймати відповідне процесуальне рішення».

«Зазначене провадження перебуває на контролі генерального прокурора, у зазначеному кримінальному провадженні фігурував не лише Колобов. На скільки мені відомо, він був допитаний на території Іспанії представниками ГПУ, активно співпрацював зі слідством. Про подальший перебіг слідства із зазначеного питання суспільство буде поінформоване у відповідний момент», – розповів заступник генерального прокурора.

Він додав, що у зазначеному кримінальному провадженні фігурують екс-президент Віктор Янукович, екс-прем’єр Микола Азаров та інші особи.

Як відомо, Колобова підозрюють у розкраданні великих коштів і співучасті в розкраданні фінансів, вчиненими у великих розмірах та у складі організованої групи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 09:44 :44