Новини » Спорт Читать эту новость на русском

XXІІ міжнародний турнір з боротьби у Києві прийме рекордну кількість учасників

З 23 по 25 лютого в київському Палаці спорту відбудеться ХХІІ міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби.

XXІІ київський міжнародний борцівський турнір прийме рекордну кількість учасників

Участь у змаганнях візьмуть 38 держав, повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

«Маємо рекордну кількість держав на нашому турнірі. До порівняння скажу, що 38 країн брали участь в останньому чемпіонаті Європи. Це говорить про визнання наших змагань, які є вагомою сходинкою для підготовки спортсменів до чемпіонатів світу, Європи та Олімпійських ігор», – зазначив директор департаменту олімпійських видів спорту Роман Вірастюк (на фото).

Удвічі збільшився й кількісний склад спортсменів-учасників. За медалі у Києві боротимуться 700 атлетів з різних куточків світу. Разом з нашими співвітчизниками на килими вийдуть представники найсильніших борцівських країн світу – США, Ірану, Азербайджану, Грузії, Японії та інших.

Як підкреслив президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв, таких масштабів вдалося досягти завдяки тому, що наша асоціація зарекомендувала себе в світі, як надійний та гостинний партнер, а сам турнір став місцем чесної боротьби та об’єктивного суддівства.

 

 

 

Loading...