Новини » Події Читать эту новость на русском

Врадіївку замовляли? У Білій Церкві мажори побили атовця

Влад Якушев
Влад Якушев

Журналіст, політтехнолог. Головний редактор журналу "Кримінальне чтиво. Захід" (Львів), з 2007 по 2009 р. редактор відділу аналітики zaxid.net, з 2009 по 2011 головний радатор журналу "Человек и право в Украине" (Київ). Громадський діяч, член Львівської обласної федерації Кік-боксингу. У 2000 році заснував мережу безкоштовних спортивних секцій для дітей та підлітків. У 2015 р. мобілізований до лав ЗСУ.

Борис Король на фронті

Я обурений настільки, що не знаю, з чого почати. Побили мого побратима Бориса Короля. Старшого чоловіка, який воював у танковому батальйоні 14-ї бригади.

Борис живе у Білій Церкві.

5 серпня до нього на подвір’я, вибивши ворота, в’їхав бус. У бусі було двоє п’яних агресивних «чоловіків», які накинулись на Бориса, коли він вийшов з’ясувати, що сталося. Били, доки Борис не втратив свідомість. Забивали ногами людину, якій мали б вклонитись за те, що вона ризикуючи життям захищала їх від ворога.

Борису 57 років і він пішов воювати із ворогом. Одному із нападників – Олександру Бабічу – 32 роки, іншому – Набаранчуку Петру – 25 років. Вони не пішли воювати із загарбниками, але показали героїзм, удвох напавши на 57 річного ветерана.

У результаті нападу в Бориса струс мозку, забої, переломи лицевих кісток, досі згусток крові під черепною коробкою. Він назавжди втратив можливість бачити лівим оком.

Результат томографії
Результат томографії
Виписка з історії хвороби
Виписка з історії хвороби

Поліція та прокуратура, які мали б захищати потерпілого, зайняли цікаву позицію.

Умисне тяжке тілесне ушкодження, спричинене групою осіб, – це ст.121, ч.2 – від 7 до 10 років позбавлення волі. Але слідчий Рубленко В.Ю. кваліфікує злочин як ст.125, ч.1 – 1. Умисне легке тілесне ушкодження – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Витяг з кримінального провадження
Витяг з кримінального провадження

Борис шокований, обіцяє повідомити про випадок журналістам. Слідчого міняють. Доки йде слідство, Борису кажуть, що обвинувачення буде за ст.121, ч.2, але коли доходить до передачі справи до суду, виявляється, що обвинувачувати будуть за ст.121, ч.1, пояснюючи це тим, що загубились документи, в яких зафіксовані важкі тілесні ушкодження із наслідками – втрата зору на одне око.

Хто втратив документи? Справою займався слідчий. Як він нею займався, якщо документи пропали? Це недбалість, корупція, некомпетентність? Яка б не була класифікація слідчого – за таке необхідно покарати. Слідчого звуть Фаер І.В.

До Бориса Короля приходить прокурор і вмовляє його підписати мирову. Це людина, в обов’язки якої входить відстоювати інтереси потерпілого. Прізвище прокурора – Мізерний В.А.

Незважаючи на те, що стаття важка, один з нападників на свободі – під домашнім арештом. Інший у СІЗО, але термін його тримання під вартою закінчується і його збираються випустити.

Я думаю, не треба пояснювати, що відбувається?

У зв’язку зі всім вищеперерахованим я дуже прошу журналістів підключитись до висвітлення цієї справи. Колеги, прошу вас не залишити цієї справи без уваги!!! Суд призначений на 26 лютого. Суддя п.Закаблук.

Побратими, атовці! Всі, хто воював та зараз живе у Білій Церкві, прошу Вас зайти до пана слідчого Фаєра І.В. та разом пошукати втрачені документи. Завітати до прокурора Мізерного В.А. та пошукати його совість. Прийти на суд і підтримати побратима. Я їду на військові збори і позбавлений можливості зробити це разом із вами.

Біла Церква! Всі небайдужі, прийдіть на цей суд! Не залиште ветерана сам на сам із його бідою.

А коли негідники сядуть, я буду просити людей на зоні зайти до нападників та поцікавитись, як їх здоров’я. Як вони себе почувають.

<nbsp;>
;>
Борис Король на фронті
Борис Король на фронті

Я не погрожую, але якщо правосуддя не буде здійснено, я після зборів звернуся до побратимів-ветеранів: «Врадіївки» не повинні повторюватися – ані у Білій Церкві, ані деінде в Україні.

 Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...