п'ятниця, 23 лютого, 2018, 16:10 Політика
Війна з Росією повернула Україну в геополітичне русло, – Таран
ZIK
ZIK

Завдяки діям президента-втікача Європа поставила хрест на Україні. Проте війна з Росією змусила нагадати про нашу державу. Адже конфлікт може бути небезпечним і для Заходу.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політолог, експерт Центру «Ейдос» Віктор Таран.

«Дивлячись правді у вічі, можна констатувати, що тема оборони України не була важливою на Мюнхенській конференції. У всього світу є проблеми! З’явилися Сирія, Північна Корея, гостро стоять питання кібербезпеки», – наголошує гість програми.

Експерт підкреслює, що у той час, коли Порошенко проводив конференцію щодо України, МВФ порушував фінансові питання у сусідній залі.

«МВФ розповідав про фінансові виклики. Очевидно, що всі пішли туди. Що важливо, незважаючи на наше ставлення до олігархів, Пінчук організував український ланч. На мій погляд, це просто геніально. Зал був переповненим, виступали всі ключові спікери, прийшли топові журналісти. Там були присутні всі, кому цікава Україна», – розповів Таран.

Експерт пригадує, як свого часу у Вільнюсі на нас поставили геополітичний хрест.

«Це сталося у момент, коли ми відмовилися підписувати угоду про асоціацію. Цим пояснюють пасивність Заходу протягом першого місяця Євромайдану. Ми ж фактично не отримували масової підтримки», – зазначає політолог.

Таран підкреслює: багато речей змінилося після Небесної сотні та початку війни.

«Ще 21 лютого європейці виламували руки опозиції та підписали ганебний круглий стіл. Вони вимагали очистити Майдан, врегулювати Конституцію та зробити восени вибори. Коли ми це почули, то відповіли, що до того часу просто не доживемо. До того ж, якщо б Росія не ввела війська, то далеко не факт, що Захід нами би займався. Війна повернула нас у геополітичне русло, бо наш конфлікт став загрозою для Європи», – пояснює експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 08:50 :22