п'ятниця, 23 лютого, 2018, 16:38 Економіка
Варто було б повернути гроші ЄС, а тоді укладати нові угоди, – Таран
ZIK
ZIK

Кошти, виділені Європейським союзом у 2008 році на модернізацію інфраструктурних об’єктів, були використані не за призначенням. Тому європейці захотіли повернути свої вісім мільйонів євро, а якщо буде потрібно – розпочати нову програму.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) говорив політолог Віктор Таран.

«У 2008 році уряд Тимошенко отримав вісім мільйонів євро. Але, коли настала фінансова криза, були обмежені видатки бюджету на капітальні витрати і кошти, виділені на інфраструктурні проекти, «спустили» на соціальні видатки в Україні, що було, м’яко-кажучи, незаконно», – сказав Таран.

Хоча, за його словами, це дало можливість Тимошенко вчасно виплачувати пенсії.

«Згодом прийшли донецькі, які забрали собі контракти. У результаті, п’ять років в Україні нічого не робилося, окрім малих кроків. Наприклад, десь було викопано дві канави під фундамент, а десь зроблена технічна документація. Тому у ЄС виникло логічне питання: чому нічого не робиться? Тому, коли у 2014-2016 роках в Україні намагалися ці проекти все ж реалізувати, завадили судові процеси, які вже було дуже важко обійти», – вважає гість.

На його думку, Україні варто було б все ж повернути кошти, а тоді розпочинати нову співпрацю.

«Європейці захотіли повернути кошти, а якщо буде потрібно, розпочати нову програму. Так було б простіше. Бо я теж вважаю, що краще було б віддати вісім мільйонів євро, провести розслідування, покарати винних і тоді отримати шанс підписати нові контракти», – наголосив Таран.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 23:54 :05