п'ятниця, 23 лютого, 2018, 18:35 Суспільство
Усі на фронті відтепер матимуть єдине підпорядкування, – заступник начальника Генштабу ЗСУ
ZIK
ZIK

Головним у прийнятті закону про деокупацію є те, що всі сили та засоби у зоні конфлікту будуть підпорядковані об'єднаному оперативному штабу. А також те, що буде сформована система управління.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив заступник начальника Генерального штабу ЗСУ (2006-2010рр.), генерал лейтенант запасу Ігор Романенко.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» (№ 7163).

Як відомо, закон про деокупацію Донбасу вже оприлюднили у «Голосі України». Тому набуває чинності він з 24 лютого.

Колишній заступник начальника Генерального штабу ЗСУ Ігор Романенко каже, що цим законом Україна підкреслила юридичні зміни щодо ведення війни на Донбасі. Адже там йдеться про відсутність АТО, натомість, з’являється ведення відповідних операцій на Донбасі.

«На цій юридичні базі узаконили те, що АТО вже давно закінчилася і те, що відбувається там насправді»,– зазначив гість програми.

Ігор Романенко додає, що головним у прийнятті закону про деокупацію є те, що всі сили та засоби у зоні конфлікту будуть підпорядковані об'єднаному оперативному штабу.

«Цього раніше не було. Це по-перше. А по-друге, формується система управління щодо того, що відбувається на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях.

Це штаби та ограни управління. І саме цей штаб під час особливого періоду буде керувати усіма структурами сектору безпеки та оборони. Та й у тому випадку, якщо буде введено воєнний стан, то цей штаб керуватиме і військово-цивільними структурами, які у нас вже є», – зауважив Романенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 12:29 :38