п'ятниця, 23 лютого, 2018, 14:43 Політика
У «стратегічній дев'ятці» Президент бачить себе «арбітром», – експерт
ZIK
ZIK

У так званій «стратегічній дев'ятці» є дуже багато розбіжностей на особистому рівні. Наприклад, дуже неоднозначними є стосунки Володимира Гройсмана та Юрія Луценка, який мріє стати прем'єром. До того ж, є багато розбіжностей між представниками «Народного фронту» та «БПП».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) зазначив політтехнолог Дмитро Разумков.

«Не важливо, чи називається це саме «стратегічною дев'яткою», але такі збори справді проходять, їх особливо ніхто не приховує. Там представлені лише дві політичні сили – «БПП» і «Народний фронт». Інше питання, що в кожній з цих структур є свої течії, групи впливу та групи залежності», – зазначив Дмитро Разумков.

На його думку, Президент у цьому процесі поставив себе в якості «арбітра», але йому не завжди вдається виступати саме в такій ролі, навіть серед представників «БПП». Адже не до кінця однозначні стосунки, наприклад, у Гройсмана з Луценком.

«Всім відомі амбіції Юрія Луценка, вони навіть озвучувались. Він говорив, що не проти був би стати прем'єром. Я думаю, що Володимир Гройсман все-таки буде проти цього. Натомість Ранін представляє адміністративний блок. За великим рахунком, він не претендує на якийсь серйозний політичний вплив, йому достатньо того, що є сьогодні», – вважає експерт.

В той же час дуже неоднозначною є позиція Олександра Турчинова, який намагається бути балансиром у відносинах між «Народним фронтом» і «Блоком Петра Порошенка».

«Він був однією з ключових фігур, які до певного моменту хотіли об'єднання цих політичних сил. Проте, судячи з останніх заяв і його, і його колег, ці переговори в черговий раз закінчились нічим. Так само відомі амбіції Арсенія Яценюка і, звичайно ж, існує «велика любов» між Порошенком та Аваковим», – підкреслив політтехнолог.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 22:36 :31