п'ятниця, 23 лютого, 2018, 10:49 Київ
У столиці правоохоронці викрили нелегальний м’ясопереробний цех
Фото: Національна поліція України
Фото: Національна поліція України

Київські силовики виявили підпільний м’ясопереробний цех, де працювали нелегальні мігранти.

Про це повідомляє «Київ Оперативний» на сторінці у Фейсбуці.

Під час відпрацювання операції «Мігрант» працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно з колегами із прокуратури, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів та Державної міграційної служби провели санкціонований обшук на проспекті Степана Бандери, де виявили незаконний м’ясопереробний цех, на якому працювали десять громадян іншої держави без документів, що дають право перебувати на території України.

Фото: Національна поліція України
Фото: Національна поліція України

Працівники поліції з’ясували, що у приміщенні підприємства чоловіки і жінки працювали та жили. Більше того, аби не привертати до себе увагу, нелегали працювали вночі. За фактом незаконного перебування на території України на іноземців складені протоколи за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зараз вирішується питання щодо подальшого місця проживання іноземців.

Фото: Національна поліція України
Фото: Національна поліція України

Відносно роботодавця – місцевого мешканця, який організував нелегальний цех, складено протокол за ст. 204 (Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Окрім того, буде ретельно перевірена законність його підприємницької діяльності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 21:02 :27