п'ятниця, 23 лютого, 2018, 11:36 Суспільство
Терпець суспільства знову може урватися, – активіст
ZIK
ZIK

Побутує думка, що відсутність змін у політичному житті держави після Євромайдану відбила у будь-кого бажання виходити на вулиці. Але досі є люди, які готові пожертвувати собою.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) зазначив учасник Революції гідності Павло Кучер.

«Під час Революції Гідності ми не йшли помирати, але ми готові були померти. Я вважаю це принциповою різницею. Є аналогія в східній філософії – коли самурай вмирає, тоді він готовий на все. Я розумію, що зараз це звучить максимально пафосно, але ми готові були помирати», – переконує Павло Кучер.

Він зазначив, що на відстані вся історія Майдану видається доволі пафосною, але в середині вона і близько такою не була.

«Це було щось природне – зробити саме так, а не інакше. Я б не сказав, що події, які відбулись після революції, відбили у будь-кого бажання виходити і бути готовими помирати. І вся історія російсько-української війни свідчить, що у людей цей настрій залишився. Знову ж таки, воїн готовий померти, але він не йде помирати, він має вижити і перемогти», – наголосив учасник Революції Гідності.

Також він підкреслив, що зараз словами вже дуже важко пояснити ті речі, які тоді були на рівні настрою, емоцій та певного піднесення, але це було необхідно і важливо.

«І залишаються люди, які були готові до цього і будуть готові. Тому тут є вибухонебезпечна ситуація. І насамперед влада мала б думати про те, що може бути, якщо терпець все ж таки урветься. А він не безмежний, і це показали події на Майдані», – запевняє активіст.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 23:07 :32