Новини » Політика 23 лютого, 2018, 20:50
Світлана Заліщук: Сьогодні роль Порошенка вичерпана
ZIK
ZIK

Роль Порошенка сьогодні абсолютно вичерпана. Адже вимоги суспільства залишаються без відповіді.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат України Світлана Заліщук.

Гостя програми зазначила, що сьогодні Україна потребує змін. За її словами, це стосується і Президента, адже він був потрібен Україні тоді, коли почалася окупація Криму та Донбасу, коли не було іншого кандидата, якого б підтримали люди.

«Але зараз ми розуміємо, що багато чого він не втілив. Тому роль Порошенка сьогодні абсолютно вичерпана. Вимоги суспільства залишаються без відповіді», – зауважила Світлана Заліщук.

Народний депутат каже, що Президент не виконав ключових обіцянок, з якими він йшов на вибори.

«Згадайте про зміну законодавства у виборчі сфері. Це була одна із тих речей, про яку Порошенко говорив за Януковича та потім, під час Євромайдану. Та пройшло 4 роки і ми бачимо, що змін дуже мало. А все через те, що Порошенко боїться програти. Тому й ми залишаємо країну зі старим виборчим законодавством, яке є корупційним, яке написав Янукович та яке дозволяє у старий спосіб утримувати влади», – наголосила Світлана Заліщук.

Нардеп додала, що не виконав Президент обіцянки і щодо створення Антикорупційного суду.

«Насправді, Антикорупційний суд став символом боротьби для дуже багатьох людей. Це дуже унікальне явище, коли закон об’єднує людей. Це дуже важливо. Але ми бачимо, що Порошенко не хоче цього робити. Так, як і багато інших речей. А це, зокрема, «прослушка» для НАБУ, реформа ДФС, СБУ. Це ті «авгієві стайні», які Порошенку не вдалося почистити, перебуваючи вже 4 роки при владі», – заявила Світлана Заліщук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 02:01 :17