п'ятниця, 23 лютого, 2018, 3:45 Політика
Ставнійчук назвала відповідального за ситуацію в Україні в умовах агресії
ZIK
ZIK

За всю ситуацію в умовах воєнної агресії стосовно України відповідальність несе Верховний Головнокомандувач.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявила екс-член Венеціанської комісії Марина Ставнійчук.

Гостя програми зауважила, що оскільки українська влада не дбає про стабільний мир, нині у державі виникла ситуація звикання до війни.

«Сьогодні Київ живе за своїми правилами, а ті хлопці, які знаходяться в окопах, живуть за своїми правилами», – зазначила Марина Ставнійчук.

Окрім того, експерт прокоментувала підписаний Президентом закон про деокупацію Донбасу. Зокрема, за словами Ставнійчук, саме Верховний Головнокомандувач сьогодні відповідає за ситуацію в Україні в умовах агресії.

«Прийняття цього закону не відміняє жодного іншого закону України, який регулює сьогодні питання національної безпеки і оборони. Ось це треба чітко розуміти. Якщо хтось у владній команді думає, що все, він тепер ні при чім, що з нього впала відповідальність за ту, чи іншу ситуацію, то це не так. Кожен член РНБО сьогодні нестиме відповідальність. А за всю ситуацію в умовах воєнної агресії стосовно України відповідальність несе Верховний Головнокомандувач», – наголосила екс-член Венеціанської комісії.

Політолог Вадим Карасьов додав, що згідно закону про деокупацію, відповідальною за війну в Україні є військово-силова вертикаль країни.

«Це керівник оперативного штабу, головнокомандувач ЗСУ, начальник Генерального штабу та Верховний Головнокомандувач – Президент»,– зазначив Карасьов.

Читайте також: Що і навіщо змінює закон про Донбас

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 23:16 :29