п'ятниця, 23 лютого, 2018, 22:45 Політика
Шкрум: У Мюнхені українська делегація отримала «холодний душ»
ZIK
ZIK

На мою думку, найгіршим під час Мюнхенської конференції з безпеки було те, що майже в кожній панелі, яка там звучала, а за день їх було близько 30, були представники Росії. Представників України не було!

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ – проти!» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Альона Шкрум.

Коментуючи питання щодо участі української делегації у Мюнхенській конференції з безпеки, гостя програми розповіла, що у Мюнхені українська делегація отримала «холодний душ».

«І мені здається, що Європа втомилася не від українців, а від конкретних політичних персонажів та лідерів, які не виконують політичні обіцянки і гастролюють світом з одними і тими ж промовами вже третій рік», – заявила гість програми.

Альона Шкрум каже, що безпекова тема – це та платформа, де українське питання має звучати дуже голосно, але, на жаль, на Мюнхенській конференції з беки, ситуація в Україні не була ключовою темою.

«Ви показали, що Президент виступав у майже порожній залі. Але це не найгірше, що до Президента немає інтересу у міжнародних спостерігачів та найвищих представників держав. На мою думку, найгіршим було те, що майже в кожній панелі, яка там звучала, а за день їх було близько 30, були представники Росії. Представників України не було!»,– зауважила народний депутат.

За словами Альони Шкрум, представників України навіть не запрошували, а що стосується Президента – його «ізолювали».

«До Петра Олексійовича вже не приходять, він перебуває у своєрідній «ізоляції». І насправді, його політичний «фаст-фуд» промов та обіцянок про 144 реформи він може розповідати тут, в Україні, але там, європейці, американці, наші міжнародні партнери навіть не хочуть із ним вітатися»,– зазначила Шкрум.

З її слів, цьому немає чого радіти, бо це шкодить Україні та українцям, але аж ніяк не самому Петру Олексійовичу.

«Йому, на жаль, байдуже. Тому, якщо ми хочемо уваги європейців та американців, нам треба змінювати політичне лідерство, бо в Порошенку вони дуже і дуже розчаровані»,– заявила народний депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 13:35 :02