п'ятниця, 23 лютого, 2018, 20:25 Політика
Путіну вигідно, щоб Порошенко залишався Президентом, – Доній
ZIK
ZIK

Путіну необхідно, щоб Україна була бідна, дестабілізована та з корупційною владою. Щоб вона не стала символом змін і реальних реформ. А от Петро Порошенко забезпечує такий статус.

Про це зауважив політолог Олесь Доній в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

«Я стверджую, що Путін зробив все від нього залежне для перемоги Петра Порошенка на минулих президентських виборах. Адже на момент президентських виборів раптово були припинені воєнні дії на Луганщині та Донеччині.

А от у тих містах, де напередодні виборів у 2014 році були спроби захоплення влади з боку російських найманців, зокрема в Харкові, був абсолютний спокій», – підкреслив Доній.

Натомість політолог певен, що якби Путін цього хотів, то зірвати виборчий процесу у Харкові було простіше простого.

«Те, що в день виборів у Харкові було все зроблено для перемоги Порошенка є непрямим доказом домовленостей між Путіним і Порошенком. Тоді можна було вважати це версією, але подальший хід подій її підтвердив», – певен експерт.

Відтак, чому ж Україна при Петрові Порошенкові така зручна для Росії?

«Путіну необхідно, щоб Україна була бідна, дестабілізована та з корупційною владою. Щоб вона не стала символом змін і реальних реформ. А от Петро Порошенко забезпечує такий статус», – підсумував Олесь Доній.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 16:13 :50