п'ятниця, 23 лютого, 2018, 15:44 Суспільство
Проблема наших управлінців у відсутності професіоналізму та бажанні красти, – Стецьків
ZIK
ZIK

На керівні посади людей мають призначати Президент, прем’єр-міністр і міністр. Вони мусять звертати увагу на професійність та чесність кандидата. Адже сьогодні на вищих щаблях працюють бездарні крадії.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політик, колишній народний депутат України Тарас Стецьків.

«Мені здається, що біда нашої влади у непрофесіоналізмі. Іноді у трудовій книжці українського міністра поточна посада є першою. Це погано, адже ніде в Європі не перестрибують через щаблі», – говорить гість програми.

Тарас Стецьків вважає, що люди не можуть призначатися на посади за квотним принципом.

«Також не можна брати когось на роботу через чиєсь прохання. Бо виходить так, що на ключових посадах є люди, які не знають специфіки управління певним сегментом», – каже Стецьків.

Крім того, нашій владі заважає нормально працювати бажання вкрасти, додає гість ефіру.

«Іноді злодію зовсім байдуже, чиї фінанси він краде. Якщо гроші криво лежать – він обов’язково їх поцупить, навіть, якщо вони належать Європейському Союзу», – зазначає колишній народний депутат.

Експерт зауважив, що політики мають витрачати кошти за чітким планом, а не як їм заманеться.

«Управління коштами є дуже складним процесом. У нас цим нехтують. Кожне міністерство розпоряджається грішкм так, як захоче. В кінці року всі витрати закриваються заднім числом», – розповідає Тарас Стецьків.

Рахункова палата не працює, а це означає, що держава як самостійний організм не дає собі раду, підкреслив колишній нардеп.

«Колишній посол США в Україні сказав, що нам потрібна тисяча управлінців, які не будуть красти і матимуть хорошу професійну підготовку. Ці люди мають знайти ще десять тисяч. І тоді всі ці керівники перевернуть країну. Правильно підібрані кадри – це одна із функцій Президента, прем’єр-міністра і міністра», –  наголошує гість студії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 02:17 :43