п'ятниця, 23 лютого, 2018, 23:35 Політика
Олена Сотник: Що б не говорив Президент – без дій він не буде сприйматися адекватно
ZIK
ZIK

Що б не говорив Президент на зовнішній, чи внутрішній арені, на превеликий жаль, без дій це не буде сприйнято адекватно.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ – проти!» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України (фракція «Самопоміч») Олена Сотник.

Коментуючи виступ Президента України Петра Порошенка на Мюнхенській конференції з безпеки, гостя програми зазначила, якби Порошенко виступив із такою промовою ще у 2014 році, то зібрав би повний зал глядачів, але сьогодні ситуації зовсім інша.

«І повторювати одні й ті ж речі, це не про європейців і взагалі не про Захід. Та й коли Україна ще у 2014-му році в особі конкретних лідерів брала на себе певні зобов’язання, були чіткі розуміння, що це буде виконано», – зауважила гостя програми.

Та вже сьогодні, зауважила Олена Сотник, як українці, так і міжнародні партнери України розуміють, що в руках Президента є всі важелі впливу.

«Адже найбільша фракція парламенту підпорядковується йому. Президент конролює і всю безпекову частину. А це СБУ, Генеральна прокуратура та весь оборонний сектор.

А це означає, що ті болючі моменти для людей, зокрема, корупція, безпека і добробут, починаючи з 2014-го року, були в руках конкретної людини. Але, що б не говорив Президент на зовнішній, чи внутрішній арені, на превеликий жаль без дій це не буде сприйнято адекватно», – додала народний депутат.

Читайте також: Кого підтримає Захід на наступних президентських виборах

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 16:14 :07