п'ятниця, 23 лютого, 2018, 19:45 Суспільство
Нині 1419-й день війни в Україні, СРСР воював із Рейхом 1418 днів, – генерал-лейтенант Романенко
ZIK
ZIK

Україні потрібно використати всі можливості мирного часу, підвищуючи свій військовий потенціал.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) висловив заступник начальника Генерального штабу ЗСУ (2006-2010рр.), генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко.

Гість програми зауважив, що за чотири роки війни, яка триває на Донбасі, старші офіцери, які безпосередньо очолювали підрозділи і які пройшли сувору школу війни, уже доросли за цей час до звань і посад генерал-лейтенанта.

«Ці офіцери на початку війни були саме тими майорами, підполковниками, деякі – полковниками… Недарма за рік війни дають три роки служби, бо людина набуває досвіду дуже швидко», – зазначив генерал-лейтенант запасу.

Ігор Романенко нагадав, що сьогодні – 1419 день ведення гібридної війни проти українського народу та Української держави, а Радянський Союз воював проти Рейху 1418 днів.

Гість програми зауважив, що якщо Україна звільнятиме окуповані території мирним шляхом, то військового потенціалу вистачить, а якщо мова йтиме про повномасштабну війну, то ЗСУ і увесь сектор безпеки і оборони разом із народом вирішуватимуть це питання. Генерал-лейтенант запасу наголосив, що росіяни мають розуміти, що розгортання повномасштабної війни обернеться для них розвалом їхньої держави.

Ігор Романенко також зауважив, що Ізраїль воює тривалий період, і Україні потрібно брати корисне з того, як вони будують свій сектор безпеки і оборони та підвищують свій потенціал.

«У цьому треба брати приклад. Але, на мій погляд, Україні… треба використати всі можливості мирного часу, зміцнюючи це підвищенням свого військового потенціалу», – зазначив генерал-лейтенант запасу та додав, що Україна має не виключати «хорватський сценарій».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 12:48 :47