Новини » Політика 23 лютого, 2018, 21:35
Нардеп Заліщук назвала, кого підтримає Захід на наступних президентських виборах
ZIK
ZIK

Захід на наступних президентських виборах підтримає людину або силу, яка буде відданою європейським цінностям та збереже цей курс, а також яка зможе побороти корупцію.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат України Світлана Заліщук.

На думку гості програми, найкращий спосіб для України обрати нову владу – це точно не революція, а вибори.

«Треба через вибори покарати тих людей, які не виконали свої обіцянки. Це буде найкращий урок для нашої влади, для Порошенка, для тих політичних сил, які ви підтримуєте чи не підтримуєте», – зазначила народний депутат.

Світлана Заліщук зауважила, що має сподівання на те, що Петро Порошенко не чинитиме так, як Віктор Янукович, і не застосує насилля проти громадян.

«Ми повинні бути готові до того, щоб захищати результати виборів, але головне, до чого ми повинні бути готові, – мати пропозицію для людей, щоб було кого обирати. Наш головний інструмент – не протест, а формування нового порядку денного, нового лідерства, щоб було кого обирати», – наголосила гостя програми.

Світлана Заліщук, відповідаючи на запитання, кого підтримає Захід на наступних президентських виборах, зауважила, що західні країни підтримуватимуть людину або силу, яка буде відданою європейським цінностям та збереже цей курс, а також яка зможе побороти корупцію.

«Але задля цього нам треба мати такого кандидата і таку силу, але сьогодні такої єдності серед демократичних сил немає. І це проблема вже не західних дипломатів, а наша, українських політиків, українського громадянського суспільства, яким треба стати мудрішими та сильнішими і запропонувати таку альтернативу», – вважає гостя програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 23:55 :49