Новини » Львів

На Яворівщині чиновники й поліція попереджають батьків про відповідальність за ухиляння від обов’язків

На Яворівщині чиновники й поліція попереджають батьків про відповідальність за ухиляння від обов’язків

Працівники служби у справах дітей Яворівської РДА Львівської області, Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Яворівського відділу поліції здійснили черговий виїзд з метою обстеження умов проживання сиріток та дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Про це повідомив сьогодні, 23 лютого, власкор IA ZIK з посиланням на начальника служби у справах дітей Яворівської РДА Олену Рис.

З її слів, комісія відвідала такі села в Яворівському районі: Бірки, Рокитне, Ясниська, Зелів, Рогізно, Оселя, Віжомля. Участь в обстеженнях також брали представники відповідних сільських рад.

«Обстежено умови проживання неповнолітніх, що перебувають на обліку в службі у справах дітей; житла та майна дітей-сиріт, дітей ПБП. Проведено профілактичні бесіди з батьками. Працівником поліції складено постанови та попереджені батьки у двох сім’ях (відповідно до ч. 1 ст. 184 КпАПУ) про відповідальність за ухиляння від виконання батьківських обов’язків», – інформує Олена Рис, начальник служби у справах дітей Яворівської РДА Львівської області.

Loading...