Можливо, рушниця – єдина відповідь на безкарність, – син Героя Небесної Сотні

Збираючись у 2014-му на Майдан, син майбутнього Героя Небесної Сотні Володимира Кульчицького запропонував йому взяти з собою рушницю, аби був бодай якийсь захист в разі чогось.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) розповів син Героя Небесної Сотні Ігор Кульчицький.

«Якою повинна бути наша реакція на безкарність зла? Я повинен взяти рушницю і піти когось вбити? За чотири роки ми побачили суди, більшість людей не дають свідчення, тому винуватці залишаються непокараними. То кому ж нам вірити? Прокуратурі, яка розвернула закон під Луценка?», – запитує Ігор Кульчицький.

Він розповідає, що перші два роки після Революції Гідності здавалось, що приходять справжні зміни, тому потрібно брати участь в них і у розслідуваннях злочинів проти Майдану.

«Мені ж потрібно з чимось до батька на цвинтар їздити. А потім стало зрозуміло, що всі справи затягуються. Я почав думати: а як же закон? А його можна розвернути в будь-яку сторону, і хто як хоче – так його і крутить», – заявив син Героя Небесної Сотні.

Він зазначив, що коли люди підпалюють церкви Московського патріархату, справи розслідуються з неймовірною швидкістю, а коли за дві години розстріляли 39 людей – процес тягнеться вже чотири роки, а винних досі немає.

Він вважає, що найперше потрібно готуватись до виборів, адже, судячи з усього, ми вибрали людей, які не розуміють, що відбулося в країні.

«Чому ж ви не получили «кулю в лоб»? Бо ви ховаєтесь за людей. І більшість людей зараз розуміють, що вибори – дуже важливий для країни процес. Коли ми збирались на Майдан, я пропонував батькові взяти рушницю, кажучи, що коли на нього нападуть, він же не відбиватиметься сірничками», – пригадує учасник Революції Гідності.

Натомість Володимир Кульчицький тоді сказав сину, що вони ідуть на мирний процес, мирну ходу.

«До останнього моменту, поки не буде покладено край цій історії, батькові слова у мене в голові. Він казав, що все потрібно робити відповідно до закону. Тому я не зможу робити щось інакше», – запевняє син Героя Небесної Сотні.

 

Loading...