Новини » Економіка 83

Міністр юстиції поінформував, як боротимуться із заборгованістю по зарплаті

Міністр юстиції України Павло Петренко. Фото: Сироткіна Анастасія/УНІАН

Міністерство юстиції планує з 1 квітня почати стягнення заборгованостей з виплати зарплати за схемою роботи мобільних груп і штабів зі стягнення заборгованостей з аліментів.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко у коментарі журналістам під час стратегічної сесії Мін’юсту з планування, повідомляє «Укрінформ».

«Через формат мобільних груп і штабів (зі стягнення заборгованостей з виплати аліментах – ред.), які вже запрацювали по всій країні, з 1 квітня ми запустимо таку саму роботу із стягнення заборгованостей із заробітної плати», – зазначив Петренко.

За його словами, наразі заборгованість із зарплати становить 2,7 мільярда гривень.

Петренко зауважив, що тільки на виконанні в органах виконавчої служби знаходяться документи і рішення судів на півмільярда гривень.

Зазначимо, станом на 21 лютого у всіх регіонах України створені штаби з моніторингу та контролю за станом виконання органами Державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів.

Раніше повідомлялося, в Україні розпочали роботу мобільні групи з ліквідації заборгованостей по аліментах.

Нагадаємо, у Міністерстві юстиції України розробили спеціальну технологічну картку, де написано, як стягуватимуть аліменти з боржників.

Читайте також: Закон про аліменти: основні санкції проти боржників

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News