п'ятниця, 23 лютого, 2018, 18:50 Суспільство
Голова ГО учасників АТО пояснив, кому слід віддати командування, щоб виграти війну
ZIK
ZIK

Для того, щоб виграти війну, потрібно віддати командування військовим у званні майорів чи підполковників, які пройшли бої та відповідну підготовку на війні, а «стару школу» слід прибрати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив керівник громадського об’єднання учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук.

Гість програми наголосив, що не вірить у перспективу заведення миротворчого контингенту на всю територію тимчасово окупованого Донбасу, оскільки у жодному разі Росія на такий крок не погодиться.

«Або вона там буде стояти як миротворець, або ніхто. Тому що це, зрозуміло, як тільки вони виводять (про що ми мріємо) свої війська, роззброюють усі свої бандформування, заходять миротворці, для чого нам тоді з кимось про щось говорити. Ми зайшли, поставили  прикордонників – і все, територія тепер наша», – зазначив Тарас Костанчук та наголосив, що РФ ніколи на це не піде.

Гість програми зауважив, що Росія сприймає лише позицію сили, свідченням цьому є події у Сирії.

«Жодних переговорних процесів: або їх убивають і тоді вони відступають, або вони наступають і ні на що не звертають уваги. Із Росією не можна домовлятися, її можна тільки лякати і після цього ставити умови», – вважає Тарас Костанчук.

Керівник громадського об’єднання учасників АТО «Справедливість», коментуючи питання щодо того, хто мав би очолити нову структуру – об’єднаний оперативний штаб, зазначив, що для того, щоб виграти війну, потрібно віддати командування майорам, підполковникам, які пройшли бої та відповідну підготовку на війні.

«Приберіть стару школу. Дуже важко людині, яка все життя вчилася, працювала, існувала у системі координат совєтської армії зараз переформатуватись і щось сприйняти нове. Треба привести нових досвідчених командирів, але ці командири повинні бути з тих, які зараз перебувають на лінії розмежування», – вважає Тарас Костанчук.

На його думку, новим командувачем має стати військовий у званні максимум полковника.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 09:46 :10