п'ятниця, 23 лютого, 2018, 23:10 Політика
Екс-заступник міністра фінансів назвав найголовніші ліки від кризи
ZIK
ZIK

Відомі економісти дійшли до висновку, що криза у будь-якій країні ніколи не закінчиться, аж поки шахраї, фінансові махінатори, політичні корупціонери не будуть притягнені до відповідальності.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра фінансів України (2009-2010 рр.) Олександр Савченко.

Олександр Савченко запевнив, що дефолт не загрожує Україні, принаймні, у найближчі два роки

«Зараз золотовалютні резерви – приблизно 18 млрд. Цього і наступного року нам потрібно буде віддати 10,5-11 млрд дол.... Справа у тому, що зараз дилема перед владою – чи іти на співпрацю із Міжнародним валютним фондом, але це дуже небезпечно, бо МВФ вимагає створення антикорупційного суду. До речі, це вперше в історії Міжнародний валютний фонд вимагає не економічну дію, а політичну дію, а саме – боротьбу із корупцією», – наголосив екс-заступник міністра фінансів.

Експерт пояснив, що аналітики і спеціалісти США та ЄС дійшли до висновків, що гроші Україною використовуються нераціонально, понад те, є ознаки корупції.

Олександр Савченко наголосив, що найголовнішим є те, що відомі економісти дійшли до висновку, що криза у будь-якій країні ніколи не закінчиться, аж поки корупціонери, шахраї, фінансові махінатори, політичні корупціонери не будуть притягнені до відповідальності.

«Найголовніші ліки від кризи – це покарання тих людей, які цю кризу зробили. Якщо країна цього не робить, це означає, що вона стимулює такі дії, стимулює далі красти і проводити неефективну політику. Саме тому, я думаю, Міжнародний валютний фонд буде дуже жорсткий у цій вимозі», – заявив Олександр Савченко.

Читайте також: Екс-лідер Автомайдану про своє викрадення: Справа не закрита

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 01:56 :49