п'ятниця, 23 лютого, 2018, 22:10 Події
Екс-лідер Автомайдану про своє викрадення: Справа не закрита
ZIK
ZIK

Справа щодо мого викрадення не закрита. Ще у 2014 році мені сказати друзі, щоб я розслабився, бо результатів розслідування не буде ніколи. Проте в мене є не просто бажання знайти, хто це зробив – це одна із цілей.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив екс-міністр молоді і спорту України та екс-лідер Автомайдану Дмитро Булатов.

«Моє викрадення це досі найбільша загадка. Коли мене ще в 2014 році «били» за цю справу я намагався показати, розказати, провести слідчі дії все те, що я міг зробити. Попри це в інформаційному полі мені прилітало каміння і також навмисно це було зроблено перед відставкою в міністерстві. У грудні 2014 року, коли на мене знову посипалося каміння деякі великі люди в політичному полі і деякі журналісти сказали мені, щоб я розслабився, бо результатів розслідування не буде ніколи», – розповів пан Булатов.

За словами екс-лідера Автомайдану, згодом слідчі ще кілька разів запрошували його на допити. На одному з них сказали, що насправді вони вже не мають, що запитати.

«Все, що було в моїх силах пригадати, передати та записати все зафіксовано в рамках однієї справи. Я вище голови не можу стрибнути. Я не знаю, що ще можна зробити. Справа не закрита. Вона відкрита і такою й буде. Мені сказали, що можливо ці люди втекли у Росію, але колись може вдасться їх знайти», – відзначив Дмитро Булатов.

Водночас ведуча поцікавилася, чи пан Булатов має свої версії цього випадку. У відповідь гість програми відповів, що якщо б вони були, то він не міг би сказати в ефірі.

«Я не знаю. Якби у мене була інформація, яка б могла допомогти в розслідуванні, то я б її передав правоохоронцям. В цьому випадку, я живу в світі реальних значень, а те, що в мене є у моїй справі має характер прогнозної ймовірності. Це суб’єктивні речі. Я спілкуюся з дуже різними людьми і займаюсь цифровими технологіями і сервісами, але мені не вдалось нічого знайти», – розповів активіст Майдану.

Крім того він додав, що в нього є не просто бажання знайти, хто це зробив – це одна із його цілей.

Читайте також: Богословська назвала прізвища тих, хто стояв за побиттям студентів на Майдані

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 16:06 :18