п'ятниця, 23 лютого, 2018, 3:00 Політика
Через саботаж Печерського суду можуть відкрити кримінальні провадження, – ГПУ
Євген Єнін
Євген Єнін

Заступник генерального прокурора Євген Єнін звинуватив Печерський районний суд у саботажі щодо отримання дозволу на заочне засудження Сергія Курченка. Єнін припустив, що через ці дії суду можуть порушити кримінальні провадження.

Про це він розповів в інтерв’ю одному з телеканалів. – повідомляє Українська правда.

«Найбільш болючим на сьогоднішній день є отримання дозволу на заочне засудження Сергія Курченка. Фактично сьогодні ми стикнулися із відвертим саботажем з боку українських судів», – заявив Єнін.

Він додав, що перше клопотання про застосування заочної процедури стосовно Курченка було подано ГПУ рівно рік тому.

«Наші судді (Печерський суд районний суд) максимально намагаються затягнути прийняття відповідних процесуальних рішень. Весь час ми спостерігаємо перенесення дат судових засідань на місяць, на півтора через низку технічних причин – через неявку адвоката закінчення робочого часу в суді, самовідвід», – розповів заступник генерального прокурора.

Він підкреслив, що прокуратура уважно спостерігає за діями судів.

«Ми уважно аналізуємо дії і процесуальні рішення кожного із судів і не можу виключати, що правоохоронними органами буде порушено кримінальне провадження за статтею 256 КК, яка передбачає кримінальну відповідальність за сприяння злочинній організації», – припустив Єнін.

Водночас він не уточнив, чи може бути змова між суддями і Курченком. Єнін заявив, що слідство встановить правду за активної участі прокуратури.

«Ми розглядаємо Сергія Курченко як одного з лідерів злочинної організації часів Януковича, йому оголошено підозру щодо цілої низки кримінальних проваджень і ми не розглядаємо ті чи інші активи, гроші або об’єкти нерухомості як належали безпосередньо Курченко, його помічникам або його оточення. Ми розглядаємо зазначені активи як власність злочинної організації», – уточнив Єнін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 00:15 :02