Новини » Політика 23 лютого, 2018, 20:35
Булатов: Від вищих воєнних чинів ми чуємо багато брехні
ZIK
ZIK

Якщо раніше від Порошенка звучали цитати, які більш менш були правдивими, то під час виступу у Давосі із одинадцяти цитат, тільки три були схожі на правду.

Про це зауважив екс-міністр молоді і спорту України та екс-лідер Автомайдану Дмитро Булатов у ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK).

Ведуча програми зауважила, що військовий прокурор Матіос зробив заяву щодо статистики самогубств в армії, зазначивши, що десятки військовослужбовці закінчують життя самогубством.

Міністерство оборони було шоковане і почало виясняти, звідти такі дані. Відтак, чи можна вірити подібній інформації з огляду на те, що часто першим особам держави надають відомості, які суттєво відрізняються від оприлюднених на брифінгах.

«Я не можу зараз точно сказати, хто із них каже правду – чи Матіос, чи Міністерство. Часто у таких випадках правда знаходиться посередині. Але зважаючи на те, що останнім часом від Порошенка, Полторака і людей у «воєнці» ми чуємо велику кількість брехні, то це цілком вірогідно», – припускає Булатов.

Так, пояснює активіст, якщо раніше від Порошенка звучали цитати, які більш менш були правдивими, то під час виступу у Давосі із одинадцяти цитат, тільки три були схожі на правду.

«У 2014 році Порошенко полетів на оборонну конференцію в Мюнхені, і тоді його слухав весь зал. А вже цьогоріч європейці просто встали і вийшли – це було просто ганебно. Але найбільша проблема у тому, що через такого президента страждає вся країна», – наголосив Дмитро Булатов.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 19:45 :41