п'ятниця, 23 лютого, 2018, 23:55 Політика
Булатов про Автомайдан: Ми боролись за ідею, а для декого це був кусок політики
ZIK
ZIK

Атомайдан планувався як актив, який увійде в одну з помираючих партій. Конфлікт полягав в тому, що про такі плани треба було сказати всім.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив заявив екс-міністр молоді і спорту України та екс-лідер Автомайдану Дмитро Булатов.

«Ми боролись за ідею а для декого це був кусок політики. Атомайдан планувався як актив, який увійде в одну з політичних партій. На той момент це була помираюча партія – Громадянська позиція. В чому полягав внутрішній конфлікт інтересів? Якщо ви так хочете, то треба сказати всім», – відзначив пан Булатов.

За словами гостя програми, всі інші розколи в Автомайдані накладаються одне на одного.

«В Автомайдані була велика кількість людей всіх професій та соціальних рівнів. Це було б справедливо вийти до тих людей запропонувати вступити в партію, а прийняти якесь рішення створити ради старійшин і закласти технологію за якою воно все само собою перетече. Що це? Це обман. Тому як я мав розказати про це тим людям, які зі мною в Автомайдані? Якби тоді вийшли і поговорили з людьми, то все було б по іншому», – переконаний пан Булатов.

Як зауважив екс-лідер Автомайдану, всі активісти, за невеликими винятками, які були у Автомайдані казали, що беруть в ньому участь, бо там немає політики.

«Тоді відповідь була на насильство. Вибух був через кровопролиття. Потім частині з нас стало зрозуміло, що нам просто капець, бо пішли повістки, виклики і все решта. Коли були допити я дзвонив на канали і просив, аби прислали камери, бо це був єдиний спосіб вийти», – розповів пан Булатов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 17:43 :14