п'ятниця, 23 лютого, 2018, 22:55 Політика
Булатов: Не вірю у результати розслідування вбивства Окуєвої
ZIK
ZIK

Завдяки цифровим технологіям, які широко застосовуються у правоохоронній діяльності, з великою вірогідністю можна було б знайти причетних до вбивства Аміни Окуєвої. Однак, навіть роботу на місці злочину провели тільки частково.

Про це зауважив екс-міністр молоді і спорту України та екс-лідер Автомайдану Дмитро Булатов у ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK).

«Якщо чесно, то я не вірю у результати розслідування справи Аміни Окуєвої з того моменту, як я приїхав на місце вбивства. Є низка чинників, при відсутності яких кожен свідомий громадянин може зрозуміти, що роботу на місці злочину провели тільки частково.

Я не заперечую, що по цій справі проробили великий об’єм роботи, але вона все одно часткова і неповна», – вважає Булатов.

Так, пояснює активіст, якщо у 2014 році проблема полягала в тому, що частина серверів правоохоронних органів була знищена, а до камер спостереження було складно підключитися, то зараз таких перешкод немає.

«Я більш-менш обізнаний у цифрових технологіях і можу сказати, що якщо дуже захотіти, то з великою вірогідністю можна було б знайти винних. Але цим потрібно займатися», – підкреслив Дмитро Булатов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 23:49 :33