Новини » Суспільство 23 лютого, 2018, 13:59
«Беркутівці» нас називають «недобитками майданівськими», – дружина Героя Небесної сотні
ZIK
ZIK

У Шевченківському суді міста Києва залишилось лише дев’ять суддів, які ведуть справи розстрілів на Майдані.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) говорила вдова Героя Небесної сотні Віктора Швеця Тамара Швець.

«Судді, які ведуть справи часів Майдану, переважно пов’язані з посадовцями часів Януковича.  Але проблема є і в тому, що більшість депутатів і зараз теж не перебувають на стороні майданівців. І їх більшість», – сказала Тамара Швець.

Вона розповіла, що працівники Феміди бояться працювати зі справами, які стосуються подій на Майдані у 2014 році.

«Судді відмовляються вести справи, бо не знають, чим це для них може закінчитися. У Шевченківському суді залишилось всього дев’ять суддів, які ведуть такі справи. І коли ми приходимо, то у них не вистачає на нас часу. Тому зараз у нашої ініціативної групи є спільна мета, щоб той генерал, який давав команду стріляти, був таки покараний. Адже безкарність породжує нові злодіяння», – наголосила гостя.

Як правило, владі потрібна безкарність, адже одна засуджена особа потягне за собою решту. Тому, за її словами, дуже важко знайти совісних людей, які готові допомогти.

«Ми ж не знаємо, хто є хто. Навіть, коли ми були на Майдані, то, швидше за все, у кожному наметі був або провокатор або стукач. Так само і на війні зараз серед хлопців є різні люди. Але коли ми пересікаємось із «беркутівцями», то вони нас називають «недобитками майданівськіми». А все через те, що ми дуже лояльні», – вважає Тамара Швець.

Читайте також: Богословська назвала прізвища тих, хто стояв за побиттям студентів на Майдані

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 09:09 :15