п'ятниця, 23 лютого, 2018, 20:57 Події
Антикорупційний рух TI закликає до оперативності у розслідуванні підпалу редакції «Четверта влада»

Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International (TI) закликає правоохоронців максимально оперативно розслідувати підпал офісу редакії «Четверта влада» у Рівному.

Про це йдеться в оголошенні на сайті TI.

Зазначається, що Рівненська організація «Четверта влада» розслідувала та поширювала інформацію про масштабні корупційні оборудки, зокрема незаконне будівництво та участь прокурорів у справі «бурштинової мафії».

Це і могло стати головною причиною підпалу офісу редакції.

«Після випуску розслідування про статки вихідця з Рівненщини, а нині першого заступника голови Служби безпеки України Павла Демчини, активісти отримували листи від СБУ з вимогою надати вичерпну інформацію про фінансування проектів організації, що можна оцінити як неприхований тиск, адже вся інформація про проекти, які реалізуються в межах міжнародної технічної допомоги, надається державі», – йдеться у заяві TI.

Transparency також зазначає, що це не перший випадок тиску на громадських активістів та журналістів у Рівному.

Так, провайдера який обслуговує сайти «Четверта влада», «Голосно» та «Рівне-1», пограбували, через що наразі існують технічні проблеми з Інтернет-сторінками цих видань та низки інших організацій.

Допускають, що ці дві події можуть бути пов’язані. Крім того, у ніч з 18 на 19 лютого невідомі підпалили двері до помешкання за адресою реєстрації ГО «Антикорупційний моніторинг України».

Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International вимагає також розслідувати ці випадки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 23:30 :50