четвер, 22 лютого, 2018, 20:05 Економіка
За останні 2 роки – більше 7-ми тисяч рейдерських атак на агропідприємства,– Скоцик
ZIK
ZIK

За останні 2 роки в Україні відбулося більше семи тисяч рейдерських атак на аграрні підприємства. І в середньому, це маленькі та середні підприємства.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

Гість програми зауважив, що після зняття мораторію на землю в агропромисловий комплекс України могли б надходити значні інвестиції, але є одна важлива умова:

«Якби у нас була правова держава. Натомість, у нас за останні два роки відбулося більше семи тисяч рейдерських атак на аграрні підприємства. І в середньому, це маленькі та середні підприємства. От буквально сьогодні у нас завершився процес по запорізькій фірмі, де державний реєстратор в ручному режимі переписав договір оренди і змінив власника! Та в кінцевому результаті люди відбили. Але знаєте яке покарання поніс реєстратор, який це зробив? На 4 місяці відсторонили його від роботи. То хто буде вкладати груші в цю країну, якщо хтось просто взяв і переписав право власності підприємства і все, «будь здоров!», – зауважив Віталій Скоцик.

Тому, за словами голови Аграрної партії України, правова держава, політична реформа та зміна якості влади – це те, що потрібно країні.

«Тому земельна, пенсійна, медична реформи та багато інших речей нинішня Верховна Рада вже не зможе зробити», – наголосив політик.

А для того, щоб привести до Верховної Ради експертів та патріотів, то, на переконання Віталія Скоцика, треба змінити виборче законодавство.

«Ось, що сьогодні є головним», – наголосив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 17:01 :17