четвер, 22 лютого, 2018, 9:16 Львів
Яворівська РДА вимагає підвищення якості перевезення пасажирів

Організація якісних перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування перебуває на постійному контролі керівництва Яворівського району Львівської області.

З цією метою під головуванням першого заступника голови Яворівської РДА Ігоря Рака відбулася розширена нарада щодо проблемних питань в організації пасажирських перевезень. Про це повідомив сьогодні, 22 лютого власкор IA ZIK з посиланням на керівника сектору внутрішньої та інформаційної політики Яворівської РДА Ірину Кравчук.

З її слів, до участі у нараді були запрошені директор ТОВ «Яворівське АТП -14632» Г.Кіт, заступник директора ТзОВ «Львівське АТП -14631» П. Бєлуха, начальник 2 автоколони ТзОВ «Львівське АТП – 14631» А. Сарніцький, директор ПП «Шенгофер і К» В. Шенгофер, директор ТзОВ «Фірма «Інтерпост» І. Копко, начальник відділу ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації В. Коструба.

Обговорили питання організації якісних перевезень пасажирів в міжміському та приміському сполученнях, перевезення пільгових категорій громадян, використання автотранспортних засобів для більшої кількості пасажирів на окремих приміських автобусних маршрутах, забезпечення перевізниками постійного перевезення пасажирів з безумовним дотриманням безпеки дорожнього руху.

У підсумку учасники наради погодилися на необхідності об’єднання зусиль для вирішення проблемних питань у сфері пасажирських перевезень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 12:49 :13