Новини » Політика 22 лютого, 2018, 16:15
Україна не має цуратися антидемократичної влади Білорусі, – Шушкевич
ZIK
ZIK

Білоруси, заради власного блага, мусять обрати демократичний вектор. Та допоки цього не сталося, Порошенко не має соромитися відвідин Лукашенка у Мінську.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив голова Верховної Ради Республіки Білорусь (1991-1994) Станіслав Шушкевич.

«Я не маю нічого проти братських відносин двох керівників держав – Порошенка та Лукашенка, якщо вони не спілкуються на загальнополітичні теми», – коментує гість програми.

Білоруси самі мають змінювати антидемократичні настрої у своїй державі, переконаний Шушкевич.

«Так, у нас непорядок в державі. Та всупереч цьому, президент України не має цуратися Білорусі. Я вважаю, що зараз Порошенко робить все правильно. Його можна буде осуджувати тільки тоді, коли він ухвалить антинаціональне рішення, а такого він ніколи не зробив», – зазначає гість студії.

Колишній голова ВР звертає увагу на те, що іноді, за певних обставин, держава може карати громадян дружньої їй країни.

«Це вже відомо навіть з історії. Якось застрелили депутата білоруської ВР. Я дізнався, хто вбивця і зателефонував генеральному прокурору. Він сказав, що рішення про екстрадицію можна ухвалити лише на рівні Єльцина. Тому це питання є надскладним. Шапка Мономаха тяжка, тому я все ж закликаю до поваги у стосунку до наших керівників держав», – додає Шушкевич.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:26 :33