Новини » Світ 22 лютого, 2018, 15:28
У Білорусі панує придворний бізнес, – Станіслав Шушкевич
ZIK
ZIK

Білорусь також має проблеми із відсутністю покарань для олігархів. Часто їх покриває Лукашенко та прокуратура.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив голова Верховної Ради Республіки Білорусь (1991-1994) Станіслав Шушкевич.

«Нещодавно стався конфуз із одним з найбагатших чоловіків Білорусі. Він втікав у Литву, та на кордоні його спіймав КДБ. Багатія начебто й судили. Згодом все втряслося і мільярдер, заплативши усім, поїхав далі своєю дорогою», – розповів екс-голова.

Коли бізнесмени сваряться, то згодом обов’язково миряться, але політичні питання залишаються й надалі відкритими, зазначає герой програми.

«Можна рекомендувати українським бізнесменам не мати справи по професійних питаннях із білоруською владою. Те саме я повторюю своїм співвітчизникам стосовно України. Позаяк у нас панує придворний бізнес. Наприклад, президент може віддати серйозну справу прокурору. І вже зовсім скоро вони людину виправдовують. Лукашенко вважає, що він милосердний і дуже розумний. Гадаю, подивившись на нього, виникає зовсім інше враження», – говорить Шушкевич.

Колишній голова ВР переконаний, що в Білорусі простіше жилось би, якби Лукашенко не пхав всюди носа.

«Якщо б ми жили згідно законів Конституції Білорусі, то країна була б нормальною демократичною державою. Та наразі у нас, як у часи Радянського Союзу, працює телефонне право», – додає гість ефіру.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 00:48 :31