четвер, 22 лютого, 2018, 14:27 Політика
Росія із 20-ма мільйонами жебраків не може стати великою державою, – Шушкевич
ZIK
ZIK

Головною помилкою Путіна стало захоплення Криму. Це був «хуліганський вчинок», не достойний політика ХХІ століття. За нинішньої ситуації Росія просто не може називатися великою державою, як би Путін цього не хотів.

Таку думку ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив голова Верховної Ради Республіки Білорусь (1991-1994 років) Станіслав Шушкевич.

На його думку, не існує жодного рецепту, як досягнути миру в Україні. До того ж, «інтереси індивідуумів» суперечать усім рекомендаціям.

«Мають бути напрацьовані рекомендації, які б змогли якось умиротворити усі ці безумні пристрасті, зокрема, пряму агресію на вашу країну. Потрібно шукати вихід. Адже ми б дуже хотіли, щоб Україна стала європейською державою – вона цього уже давно заслуговує», – наголосив Шушкевич.

Політик переконаний: Путін повинен вчитись на своїх помилках. Мовляв, по-іншому цю проблему не вирішити.

«Його головною помилкою було захоплення Криму. Тож мені здається, що потрібно шукати вихід, не принижуючи при цьому його президентську гідність. Хоча й це буде дуже важко. Однак, думаю, українські політики здатні на таке, ми ж намагатимемось їм допомогти. Хоча й можемо давати лише поради», – зазначив він.

Та як би там не було, Шушкевич переконаний: анексувавши Крим та розв‘язавши конфлікт на Донбасі, Путін уже програв.  

«Я б назвав це дрібним хуліганським вчинком, який підняли до рангу державного. У ХХІ столітті така політика є недостойною. Навіть, якщо б він був переконаний, що півострів – проросійський, то все одно у нього є держава-господар і існує шлях переговорів», – підкреслив політик.

Адже Путін хоче, щоб Росія була великою державою. Однак при нинішньому розкладі це нереально.

«У країні із населенням у 145 мільйонів 20 млн. – жебраки. Вона не може стати великою державою. Спочатку потрібно вирішити цю біду і тоді цією країною будуть захоплюватись. Натомість по-хуліганськи на когось замахуються несерйозні державні керівники. Думаю, тому Путін захворів напередодні виборів та не показується людям – він не знає, що із цим робити», – припустив Шушкевич.

Хоча, на думку експерта, Путіна все одно переберуть на новий термін. Адже зараз російські громадяни – надто одурманені.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 23:56 :22