четвер, 22 лютого, 2018, 13:41 Політика
Парубій: Якщо серед миротворців не буде представників НАТО, то не може бути й ОДКБ
Фото: ООН
Фото: ООН

Спікер ВР Андрій Парубій прокоментував вимогу Росії щодо заборони участі країнам-членам НАТО в миротворчій місії на Донбас.

Як заявив він журналістам на брифінгу у готелі «Київ», в такому випадку Україна має наполягати на неучасті представників ОДКБ (Організація договору про колективну безпеку, – ред.) у цій місії, повідомляє «Укрінформ».

«Росія ставить питання про те, що серед миротворців не можуть бути члени країн НАТО. Я вважаю, що якщо серед миротворців не буде представників країн членів НАТО, так само не може бути представників членів ОДКБ. Адже ця структура фактично є такою, де лідерство займає Росія, і може відіграти деструктивну роль. Я вважаю, що у цих переговорах було би правильно, якби українська сторона мала би позицію стосовно неучасті членів ОДКБ. Так само, як Росія наполягає на неучасті членів НАТО», – сказав Парубій.

Він наголосив, що процес щодо миротворчої місії на Донбасі триває і Україна як ніхто зацікавлена в тому, щоб чим швидше припинилися вбивства, бойові дії, щоб Російська Федерація вивела свої війська.

Нагадаємо, Організація договору про колективну безпеку (ОДКБ, Ташкентський договір) – військово-політична міжнародна організація, до якої входять Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 10:08 :24